هنگام خرید یک اتومبیل باید به مولفه های بسیاری توجه کرد از جمله آپشن های خودرو که باید به گونه ای آنها را انتخاب کنیم که نه تنها باعث آسایش خویش شود بلکه هنگام فروش نیز توجه سایر خریداران را نیز به خود جلب کند. دراینجا به بررسی چهار آپشن ضرروی خودرو می‌پردازیم.

۱- تهویه خودرو
توانایی تهویه هوای داخل کابین و جلوگیری از کثیف شدن پنجره ها است که نمی شود از آن صرف نظر کرد.

۲-کروز کنترل و محدودیت سرعت
یک وسیله ی الکترونیک کمک رانندگی است که اجازه می دهد تا راننده سرعت ماشین خود را در حال حرکت تنظیم کند. رانندگان همچنین می توانند محدودیت سرعت خود را هنگامی که در حال رانندگی نیستند تنظیم کنند. آخرین نوع کروز کنترل، کروز کنترل , کنترل پذیر است که از سنسورهای رو به جلو برای نگه داشتن وسایل نقلیه در مسیر مستقیم استفاده می کند. هنگامی که ماشین شما نزدیک به وسیله نقلیه دیگر می شود، به طور خودکار سرعت را کاهش داده و فاصله را تنظیم می کند، صرف نظر از سرعت تنظیمی کروز کنترل. هنگامی که وسیله نقلیه در جلو دیگر احساس نمی شود، ماشین به طور خودکار از سرعت کروز تنظیم می شود.
۳- صندلی گرم کن
به نظر می رسد یک آپشن لوکس اضافی باشد اما این گرمکن های باعث گرم شدن شما در هوای سرد صبح می شود هنگامی که موتور قادر به تحویل گرما به کابین نیست. آنها همچنین باعث ذخیره سوخت می شوند، به این معنی است که شما سریعتر گرم می شوید، بنابراین شما مجبور نیستید هوا را تا حداکثر 10 دقیقه بچرخانید. من مخصوصا صندلی های گرم را دوست دارم چون اجازه می دهد که سرنشینان از یک سفر طولانی لذت ببرند، در حالی که درجه حرارت مرکز ‌خودرو را با دقت حفظ می کنند. این روزها صندلی گرم کن ها تقریبا درهرماشین جدید به صورت یک گزینه یا به عنوان بخشی از بسته ی زمستانی موجود می باشد. در خودروهای برتر که دارای صندلی های چرمی با صندلی گرم کن ها هستند، نباید یک آپشن در نظر گرفته شوند، بلکه یک دستورالعمل اتحادیه اروپا می باشند.

۴- قابلبت اتصال به تلفن هوشمند
یکپارچه سازی گوشی های هوشمند مطلقا باید وجود داشته باشد. اغلب به عنوان بخشی از سطح دو درجه، این ویژگی به گوشی های آیفون و اندروید اجازه می دهد تا با صفحه نمایش ماشین ازطریق اتصال بلوتوث ارتباط برقرار کنند. این نوع اتصال به طور کلی دسترسی به صفحه نمایش بزرگتراست. اینترنت نیز می تواند از طریق گوشی کاربران در دسترس باشد. شما حتی می توانید متن خود را بدون نیاز به عمل غیر قانونی نگه داشتن گوشی خود در صفحه نمایش ماشین ‌خود بخوانید.

نصب مانیتور فابریک آریو در اصفهان

نصب مانیتور اندروید چانگان

مانیتور فابریک چانگان در اصفهان


آپشن خودرو | گندم کار سرعت ,ماشین ,صندلی ,خودرو ,آپشن ,هنگامی ,صفحه نمایش ,کروز کنترل ,مانیتور فابریک ,نمایش ماشین ,عنوان بخشی ,صفحه نمایش ماشین منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه تعمیرات تخصصی انواع ویپ با ضمانت تعمیر ویپ پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مدرسه ای شاد طراحی دکوراسیون داخلی محصولات اینترنتی زن و مرد لحظه اخر دانلود فیلم و انیمیشن و سریال های ایرانی در iran-film193 اوج بندگی سایت خرید اینترنتی امیر امشبحال مرا تو نمیدانی از هایده دانلودرایگان اهنگ داره چشمات کار میده دستم اهای خانوم با شما هستم فعالیت عملی ۱۳ صفحه ۷۰ اولالید اولالید دانلود اهنگ کورش همتی سرپل ذهاب بايسته هاي قانون اساسي دانلوداهنگ برای سیستم ماشیین تاهل سانائه سوچیدا فعالیت های او خدا شاهده این روزا بو جور مستو پارم از ویدا پدر دورت بگردم