همه ی ما کم و بیش، در مورد ضرورت استفاده از ردیاب یا تکنولوژی GPS (سیستم موقعیت یاب جهانی) شنیده ایم. نیاز و استقبال روزافزون مردم در تهیه و استفاده از آن، تیم تخصصی گندم کار را بر آن داشت تا در اینجا اشاره ای چند به مزایای آن داشته باشیم …

 

قطعا اولین و مهم­ترین مزیت و کارایی که بتوان برای استفاده از ردیاب ذکر کرد، امنیت و به دنبال آن اطمینان خاطری است که برای دارنده خودرو حاصل می ­شود.

یک دستگاه GPS با کیفیت، نگرانی شما را از بابت سرقت و حتی جای پارک خودرو از بین خواهد برد. این دستگاه به محض بازشدن در و یا احتراق موتور خودرو، به شما از طریق پیامک هشدار می­ دهد و شما به راحتی می ­توانید در هر زمان و مکانی از وضعیت دقیق خودروی خود مطلع شوید.

این دستگاه قادر است تمام اطلاعات مربوط به وضعیت­ و مسیرهای پیموده شده توسط خودروی شما را بر روی نقشه ی خود ذخیره کند و هر زمان که اراده کنید این اطلاعات را به صورت آنلاین، از طریق گوشی هوشمند، تبلت و یا رایانه­ تان در اختیار خواهید داشت و حتی می ­توانید (با توجه به سیستم تعبیه شده روی آن) با ارسال پیامک و یا از طریق اپلیکیشن مخصوص آن، دستور خاموشی خودرو را صادر و از به سرقت رفتن آن جلوگیری کنید؛ که در این زمان با توجه به روش­های نوین سرقت و ضریب امنیتی پایین خودروهای داخلی، این امر یک ضرورت محسوب می­ شود.

 

بحث دیگری که جالب توجه است، امکان کاهش مصرف سوخت و آگاهی از وضعیت داخلی خودرو با استفاده از نصب GPS خودرو است. این دستگاه میزان تقریبی مصرف سوخت خودروی شما را محاسبه می ­کند و شما خواهید توانست ماهیانه مبلغ قابل توجهی در هزینه ­های خود صرفه جویی کنید.

 

 

از دیگر مزیت­ هایی که می­ توان به آن­ها اشاره کرد:

  1. امکان اطلاع از وضعیت فعلی و گذشته خودرو
  2. امکان شنیدن صدای داخل کابین خودرو و حتی پشتیبانی صدای دوطرفه
  3. گزارش تاریخ و زمان­هایی که خودروی شما حرکت کرده و مسیر حرکت آن
  4. اعلام سرعت مجاز و غیرمجاز
  5. اعلام و مشخص کردن محدوده حرکتی مجاز

و بسیاری امکانات و مزیت­های دیگر که نصب این دستگاه را بیش از پیش، به نیاز روز همه ی ما تبدیل کرده است.

 

البته دسترسی به امکاناتی که گفته شد، با توجه به مدل دستگاه میسر خواهد بود، هر مدل ویژگی خاص خود را داراست. بدیهی ست به هر میزان که مدل دستگاه بالاتر باشد کارایی­ها بیشتر خواهد بود. گندم کار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با خیالی آسوده  نصب ردیاب خودرو در اصفهان را به این مرکز تخصصی بسپارید.

 

کروز کنترل فابریک ساندرو در اصفهان

نصب کروز کنترل ساندرو در اصفهان

نصب مانیتور فابریک ساندرو در اصفهان

نصب مانیتور اندروید چانگان

نصب مانیتور فابریک آریو در اصفهان

مانیتور فابریک چانگان در اصفهان

مانیتور اندروید ساندرو

مانیتور اندروید آریو

کروز کنترل فابریک آریو در اصفهان

نصب کروز کنترل فابریک آریو در اصفهان

مانیتور فابریک برلیانس 230

نصب مانیتور اندروید برلیانس 230 در اصفهان

کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان

نصب کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان

کروز کنترل فابریک برلیانس 230

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب GPS خودرو

نصب مانیتور اندروید سراتو

نصب گیر سیم کارتی در اصفهان

نصب گیر هوشمند خودرو

نصب کیلس استارت چانگان در اصفهان
آپشن خودرو | گندم کار اصفهان ,خودرو ,فابریک ,مانیتور ,کروز ,دستگاه ,کروز کنترل ,کنترل فابریک ,مانیتور اندروید ,فابریک برلیانس ,مانیتور فابریک ,کروز کنترل فابریک ,کنت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شادُ بانشاط فروشگاه اینترنتی شاپ صدا هنر گناه نیست خانه خیرین شهرستان ساوه طراح حرفه ای سازه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان با سرعت تفاسیر قرآنی اهل سنت به زبان فارسی مجله شعر و ادب میخانه دانلود اهنگ جنگ علی یاسیتی آوازی برای وطن خلاصه انشای خیالی درون یک فضا پیما راکه روی کره زمین فرود امده دانلود هاتگرام برای اندروید 4.1.1 سرود ستاره باران به متن شماره تلفن خیریه کتایون ریاحی بیوگرافی پارک سو دام دانلود آهنگ بی تو موندم هولیا افشار رمان منو خواهرش جواب صهخه ۵۴