برلیانس یکی از خودروسازان چینی است که در سال‌های اخیر همکاری گسترده‌ای با بی‌ام‌ و داشته است. در ادامه با گندم کار همراه شوید.

تا به بررسی سدان H230 و هاچبک H330 این شرکت که توسط سایپا و پارس‌خودرو در ایران تولید می‌شود بپردازیم

 

محصولات این شرکت با همکاری پارس خودرو و سایپا از سال ۹۳ به صورت وارداتی و مونتاژ وارد بازار ایران شدند و توانستند با ارایه ی کیفیت بهتر نسبت به تولیدات داخلی و سابقه ی خوب مونتاژ پارس خودرو نگاه ها را به خود جلب کنند.

برلیانس شامل مدل های مختلفی نظیر برلیانس H220و H230  که جزو تولیدات سایپا محسوب می‌ شوند و نیز برلیانس H330 و   H320 که جزو تولیدات پارس خودرو به شمار می ‌روند. برلیانس سایپا و برلیانس پارس خودرو در واقع دارای کیفیت ساخت یکسانی هستند و هرکدام از این مدل ها دارای گیربکس دستی و اتوماتیک نیز می ‌باشند. در این مقاله گندم کار سعی بر آن داشته تا به بررسی مشخصات فنی برلیانس و مدل های آن بپردازد. یکی از مزایای خودروی برلیانس در مقایسه با همتاهای چینی خود در دسترس بودن قطعات آن در بازار و کیفیت بالای قطعات این خودرو می ‌باشد.

 

برلیانسH230:

برلیانس H230 و H220 تقریبا از لحاظ فنی و موتوری و نیز امکانات رفاهی شبیه هم می ‌باشند و فقط کلاس بدنه آن ها متفاوت است.H230  یک سدان ۴ درب است که دارای دو مدل گیربکس دستی و اتوماتیک می ‌باشد. برلیانس H230 در واقع یک خودروی خانوادگی محسوب می‌شود و برای مسافرت های بین شهری گزینه مناسبی می ‌باشد.

 

قیمت H230 در بازار حدود ۱۱۰ میلیون تومان برای مدل گیربکس اتوماتیک و ۱۰۲ میلیون هم برای گیربکس دستی می‌ باشد. از ترمز دیسکی در چرخ های جلو و نیز از ترمز کاسه ای در چرخ عقب بهره می‌برد و نیز دارای امکاناتی نظیر قفل اتوماتیک دربها هنگام رسیدن به سرعت ۲۰km/h ، باز شدن خودکار دربها هنگام تصادف ، یادآوری صوتی باز بودن کمربند ایمنی می‌ باشد. سنسور پارک دنده عقب ، سانروف برقی و چراغ مه شکن جلو نیز فقط در مدل گیربکس اتوماتیک H220 یافت می‌شود. شما می توانید امکانات خاص تر که باعث جذابیت هرچه بیشتر خودروی شما می شود اعم از: نصب مانیتور اندروید برلیانس 230 در اصفهان  و کروز کنترل فابریک برلیانس 230 را به آپشن های خودروی خود با هزینه ای مقرون به صرفه اضافه نمایید

 

از آپشن های کاربردی این نوع خودرو می توان به مانیتور فابریک برلیانس 230 و نصب کروز کنترل فابریک برلیانس 230 اشاره کرد که در مرکز تخصصی گندم کار قابل اجرا می باشد.

 

 

 

برلیانسH330:

و مدل آخری که مورد بررسی قرار می دهیم برلیانس H330 است که خودروی خانوادگی کلاس H300 محسوب می‌ شود. تفاوتی از نظر موتوری و امکانات رفاهی بین برلیانس H330 و H320 وجود ندارد. این مدل نیز از موتور ۱.۵ لیتری ۱۶ سوپاپه در قسمت پیشرانه استفاده می‌کند. H330 نیز همانند سایر برلیانس ها دارای دو مدل گیربکس دستی و اتوماتیک می‌باشد. این محصول تمامی ویژگیهای یک خودروی خوب را که می تواند شامل: ظاهر زیبا – موتور قدرتمند – راحتی سرنشینان – ایمنی – ارگونومی – جادار بودن و … باشد را در خود دارا می باشد.

 

تنها تفاوتی که بین H330 و H320 وجود دارد، کلاس متفاوت این دو خودرو است. H320 با توجه به اینکه در کلاس هاچبک‌ها قرار دارد، جثه‌ی به‌مراتب کوچک‌تری نسبت به نسخه‌ی سدان دارد و از این رو، هاچبک H320 گزینه‌ی مناسبی برای استفاده در داخل شهر به شمار می‌رود. زبان کلی طراحی این خودروساز، در نسخه‌ی هاچبک نیز به‌خوبی رعایت شده است و شاهد هماهنگی چراغ‌های عقب و همچنین سپر با سایر اجزای بدنه هستیم. هر دو نسخه کم و بیش شباهت‌هایی در نمای عقب دارند و تنها تفاوت در ساختار و کلاس دو خودرو است. سایر اجزای خودرو از قبیل نمای کناری و جلو، طراحی یکسانی دارند که شامل خطوط طراحی جلو و کناری کاملاً یکسان در دو نسخه است. فضای سرنشین برای ۴ یا ۵ سرنشین مطلوب به نظر می‌رسد و آزاردهنده نیست.

 

با وجود تلاش زیاد برلیانس برای جذاب‌ کردن H330 و H320، این خودرو به‌طور کلی طراحی چشمگیری ندارد و ظاهرا با برای پختگی کامل زبان طراحی این شرکت باید منتظر نسل بعدی این خودروها باشیم. سایر خودروهای چینی اعم از لیفان ۸۲۰ و آریزو ۵ طراحی به‌مراتب جذاب‌تری دارند. حتی دنا نیز به خصوص در بخش جلو، زیبایی و جذابیت بیشتری در مقایسه با H330 دارد. البته این موضوع به معنی طراحی بد خودروهای برلیانس نیست.

 

امکانات رفاهی

برلیانس H330 مجهز به جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک، به امکانات رفاهی بیشتری مجهز است که شامل سانروف برقی دوحالته، سیستم تهویه مطبوع خودکار، سنسور دنده عقب، تنظیم برقی آینه‌های جانبی هستند. همچنین در نسخه‌ی اتوماتیک، کلیدهای کنترل سیستم صوتی روی غربیلک فرمان تعبیه شده است. سیستم صوتی در نسخه‌ی اتوماتیک دارای ورودی USB و ۶ عدد بلندگو است که نسبت به نسخه‌ی دستی ۲ عدد بیشتر است. از قابلیت هایی که شما می توانید به برلیانس 330بصورت دستی انجام دهید نصب کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان می باشد که همراه دیگر امکانات قابل اضافه نمودن می باشد.

 

از دیگر امکانات رفاهی که در نسخه‌ی اتوماتیک به کار رفته است، می ‌توان به بسته شدن پنجره‌ها با ریموت، قابلیت تنظیم صندلی راننده در هشت جهت، چراغ مه شکن جلو، سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، روکش چرمی غربیلک فرمان و تنظیم ارتفاع نور چراغ‌های جلو اشاره کرد. حجم صندوق‌ بار H330 در حالت عادی ۴۶۰ لیتر است که حتی برای خانواده‌های پرجمعیت وطنی نیز کافی خواهد بود و با تا شدن صندلی‌های ردیف عقب، این فضا به میزان قابل توجهی افزایش می‌ یابد.

در صورتی که امکانات رفاهی در اولویت خرید شما است، برلیانس جزو غنی ‌ترین گزینه‌های موجود در کلاس خود محسوب می‌شود.

شما می توانید کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان را به همراه مانیتور اندروید در این مرکز با هزینه ای اندک و با اطمینان خاطر بسپارید

 

کروز کنترل فابریک ساندرو در اصفهان

نصب کروز کنترل ساندرو در اصفهان

نصب مانیتور فابریک ساندرو در اصفهان

نصب مانیتور اندروید چانگان

نصب مانیتور فابریک آریو در اصفهان

مانیتور فابریک چانگان در اصفهان

مانیتور اندروید ساندرو

مانیتور اندروید آریو

کروز کنترل فابریک آریو در اصفهان

نصب کروز کنترل فابریک آریو در اصفهان

مانیتور فابریک برلیانس 230

نصب مانیتور اندروید برلیانس 230 در اصفهان

کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان

نصب کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان

کروز کنترل فابریک برلیانس 230

نصب ردیاب خودرو در اصفهان

نصب GPS خودرو

نصب مانیتور اندروید سراتو

نصب گیر سیم کارتی در اصفهان

نصب گیر هوشمند خودرو

نصب کیلس استارت چانگان در اصفهان

نصب کروز کنترل فابریک برلیانس230

 


آپشن خودرو | گندم کار برلیانس ,اصفهان ,فابریک ,خودرو ,کنترل ,مانیتور ,کروز کنترل ,کنترل فابریک ,فابریک برلیانس ,مانیتور اندروید ,امکانات رفاهی ,کروز کنترل فابریک ,کن منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین وبلاگ درباره ی عکاسی ... وب سایت رسمی اردبیل موزیک delta hoghoghi صنايع دستي خراسان جنوبي کتابخانه عمومی علامه امینی زرند ای ار سایبر مدرسه شاد = دانش آموزان شاداب بیوگرافی زندگی نامه فوتبالیست ها دانلود اهنگ جسی نایت با لینک مستقیم انشای رازداری برای ابتدایی درس ازاد کلاس چهارم در مورد شب یلدا پاورپنت گوشی اندروید 2 دوهزار هیجده فرهنگ بومی شیراز درس ازاد کد اهنگ پیشواز سعید اژدری بنام رفیق دانلود آهنگ کاش کور اولایدیم کاراولایدیم ترکی دانلود اهنگ اونقدر نگاهت سرده بامن یخ زد چگونه دیوار که کاغذ دیواری تیره کردیم روشن نشان بدهیم شعر های مهدکودکی درست مصرف اب