اضافه کردن ویژگی های جدید به وسیله نقلیه یک بازی دائمی است که خودروسازان سال به سال با یکدیگر انجام می دهند، زیرا آنها در تلاش برای تمایز خود در یک بازار بسیار رقابتی هستند. با این حال گاهی اوقات، ایده ها و تصمیماتی که در اتاق های تصمیم گیری بسیار خوب بودند، در واقعیت به یک فاجعه منجر شده اند. در این لیست ما برخی از عجیب ترین ویژگی های ماشین را که تا به حال در آن قرار داده شده اند را بررسی می ‌کنیم.

۱- پخش کننده عطر بنز
مرسدس بنز تنها شرکت خودرویی نیست که می تواند عطر را در کابین خودرو استفاده کند، اما آنها کسانی هستند که واقعا در این زمینه به خوبی کار می کنند. مرسدس بنز حتی در دفتر فن آوری خود یک اتاق مخفی دارد که در آن یک تیم ازمتخصصان آینده شناسی برای توسعه این سیستم عطر کار می کنند، و در حال حاضر، در مدل های سری اس، سی و ایی و همچنین چندین مدل شاسی بلند استفاده می شود و دارای یک ترکیب اختیاری است که یک شیشه پر از عطر را درون خودرو تعبیه کرده و از طریق سیستم گرمایشی خودرو پخش می شود.

۲- ون یخ ساز تویوتا
چند بار شما در حال رانندگی بوده اید و یاد نوشیدنی خنک افتاده اید ؟– یا حداقل توانایی خنک نگه داشتن یک نوشیدنی در دمای اتاق را آرزو کرده اید. فنجان سرد کننده و یا خنک کننده های حجیم را فراموش کنید: آنچه واقعا مورد نیاز است یک کنسول مرکزی است که حجم آن به عنوان یخ ساز دو برابر شده است. حداقل این چیزی است که تویوتا فکر کرد که شما به آن نیاز دارید و در سال ۱۹۸۴ آن را برای اولین بار با قدرت ۹۰ اسب بخار در سری ون های خود استفاده کرد. برای دسترسی به این کنسول حتی نیاز نیست که از صندلی خود بلند شوید و همچنین می توانید دمای آن را با تلفن خود کنترل کنید.

نصب کروز کنترل فابریک برلیانس 230

کروز کنترل فابریک برلیانس 230

نصب کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان

نصب کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان

کروز کنترل فابریک برلیانس 330 در اصفهان

نصب مانیتور اندروید برلیانس 230 در اصفهان

مانیتور فابریک برلیانس 230


آپشن خودرو | گندم کار برلیانس ,فابریک ,کنترل ,خودرو ,کروز ,اصفهان ,فابریک برلیانس ,کنترل فابریک ,کروز کنترل ,عجیب ترین ,کنترل فابریک برلیانس ,کروز کنترل فابریک منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آذین دانلود مواد مهندسی اخبار گيل ملک سایت خرید اینترنتی فلانی انجمن علمی و پژوهشی whix شیعه امام علی (ع) عسل صددرصدطبیعی اصفهان کاکتوس: عرضه کننده انواع کاکتوس و ساکولنت کیوان مجیدزاده | سایت رسمی کیوان مجیدزاده نقاشی درمورد درست مصرف کردن سوخت اهنگی ک تو قسمت 57عشق اجاره ای چیه؟ آهنگ یل ویردی سیندیردی سونبیلیمیزی یار با صدای علی موغانلی -اردبیل موزیک رمان غرق در آتش انشااززبان خورشید اگر من خورشید بودم جدول فعالیت ۱۴ پودمان ۲ یازدهم طلگرام اندروید 2 پروفایل یلدا بدون پدر هجده ساله شدم وقتش رسیده خدا اجباری درده استحکام خانه های خشتی اجری