آنچه شما باید درباره سیستم احتراق بدون کلید بدانید:

چگونه سیستم احتراق بدون کلید کار می کند:
سیستم های احتراق بدون کلید با فوب که می توانید در جیب، کیف یا هر جایی که در مجاورت گیرنده داخل خودرو باشد، نگهداری کنید. فوب یک سیگنال با فرکانس منحصر به فرد را به سیستم کامپیوتری ماشین انتقال می دهد و سپس کامپیوتر تایید می کند که سیگنال صحیح ارسال شده است و شما می توانید یک دکمه را در داشبورد یا کنسول برای روشن کردن موتور فشار دهید. همچنین خاموش کردن موتور به همان اندازه بدون دردسر است: به سادگی دکمه شروع / توقف را فشار دهید. و علاوه بر سیستم روشن کردن بدون کلید ماشین، اکثر سیستم ها نیز دارای ورودی بدون کلید هستند، و به شما این امکان را می دهد که بدون وارد کردن کلید یا فشار دادن یک دکمه روی فوب وارد ماشین شوید.
حتی اگردر خودروهای مقرون به صرفه، احتراق بدون کلید به طور گسترده ای در دسترس باشد، این سیستم ها هنوز به وضعیت ضروری خودرو، مانند پنجره های قدرت و قفل درب دست نیافته اند‌. با این حال، فاکتور راحتی، نقطه نظر بسیاری از خریداران خودرو است. این ویژگی می تواند به ویژه برای رانندگانی با آرتروز یا سایر ناتوانی هایی که مانع توانایی آنها در گرفتن و چرخاندن کلید می شود، مفید باشد.

تمهیدات امنیتی
سیستم های احتراق بدون کلید دارای امنیتی هستند تا اطمینان حاصل شود که ماشین شما در زمان اشتباهی روشن نشود. قبل ازروشن کردن ماشین به وسیله کامپیوتر ماشین اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه درحالت پارک قرار دارد و قبل از اینکه موتور روشن شود پای خود را در ترمز قرارداده اید. برای اطمینان بیشتر برخی از طرح ها نیاز به چرخش یک کلید قبل از فشار دادن دکمه استارت را طراحی کرده اند. و در بیشتر موارد، فوب باید داخل خودرو باشد تا موتور روشن شود.
از جمله مزایای دیگر، این سیستم ها برای کمک به جلوگیری از خرابکاری و سرقت وسایل نقلیه طراحی شده اند. از آنجا که کامپیوتر ماشین تنها یک سیگنال را ازفوب خود به رسمیت می شناسد و هیچ کلید فلزی وجود ندارد که بتوان آن را کپی کرد، ان باید زمان بیشتری رابرای روشن کردن ماشین صرف کنند.
در سیستم احتراق بدون کلید نیزقفل کردن در ماشین یا صندوق عقب دشوار است. به همین دلیل، می‌توان فوب را همیشه سالم در جیب خود نگه داشت. اما بعضی از سیستم ها به اندازه کافی هوشمند هستند، که اجازه ندهند درهای ماشین قفل شوند وقتی که فوب داخل ماشین جا مانده است بعضی دیگر از سیستم ها صدای هشداری پخش میکنند اگر فوب داخل ماشین باشد و شما بخواهید در ماشین را قفل کنید.
و اگر باتری فوب از تمام شود، وقتی که شما از خانه دور هستید، اکثر سیستم ها تحت پوشش قرار داده می شود، اما این روش در میان خودروسازان متفاوت است. شایع ترین راه حل سیستم باز کردن خودرو از راه دور نرم افزار اظطراری خودرو است که با فرستادن سیگنال در خودرو شمارا باز می کند.

کروز کنترل فابریک ساندرو در اصفهان

نصب کروز کنترل ساندرو در اصفهان

نصب کیلس استارت چانگان در اصفهان


آپشن خودرو | گندم کار سیستم ,ماشین ,خودرو ,احتراق ,روشن ,موتور ,بدون کلید ,احتراق بدون ,سیستم احتراق ,روشن کردن ,کامپیوتر ماشین ,درباره سیستم احتراق ,باید درباره سیست منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبسایت کوچک پویا و شاپرک مجله دانستنی ها جالب DJARK وایولت موزیک پرواز با بال شکسته پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان منبع پرفروش ترین کتاب های صوتی و آموزشی اینترنت باشگاه سایبری فروشگاه بزرگ مقالات وبلاگ آموزشی وتخصصی مهندسی برق قدرت دانلود sXe DeAD v2.0 cfgdl اهنگ داره چشمات کار میده دستم آهای خانوم با شما هستم يک نمونه مبالغه در کتاب نگارش ششم درس 5 متن ادبی درباره یک روز سرد زمستان دانلود رایگان تلگرام طلایی برای اندروید 2.1 داستان پرواز روباه پایه های پنجم ناروتو سری اول قسمت ۲۲۱ پلی بک ترانه سال هایده دانلود هگزاتبرای اندروید دنلود داستان اوازی برای وطن فصل سوم