آپشنهای خودرو

اتومبیل ها اساسا بزرگترین اسباب بازی های تکنولوژیک هستند که شما می خواهید. همانطور که خودروها تکامل یافته اند، مهندسان خودروسازان پیشرو در سراسر جهان همچنان به فناوری های بیشتری ‌در این زمینه دست یافته اند و در حالی که بسیاری ازاین تکنولوژی ها مفید و جذاب هستند مقدار زیادی از آن ها در طول سال ها آن طور که باید مفید نیستند. در واقع، بسیاری از ویژگی ها در اتومبیل در طول سال ها می توانند غیر ضروری و کاملا مزاحم در نظر گرفته شود. با این حال، بسیاری از تکنولوژی در خودروها به این دلیل به وجود آمده است که فقط مهندسان می توانند آن را به وسیله خودرو بچرخانند و تولید کنندگان پس از آن می توانند حق بیمه را پرداخت کنند. ماشینهای زیادی وجود دارد که مردم هرگز از آنها استفاده نمی کنند. در اینجا لیستی از ۵ آپشن بی فایده است که در طول سال ها به اتومبیل اضافه شده است.

۱- ترمزهای پارکینگ الکترونیک
ترمزهای پارکینگ الکترونیکی لزوما یک ایده بد نیستند. با توجه به اینکه اکثر مردم ترمز پارک خود را استفاده نمی کنند. ترمز پارک نقش مهمی در نگهداری یک انتقال خودرو در هنگام پارک کردن دارد. بسیاری از ماشین سازان لوکس مانند جگوار، آئودی و بنتلی ترمزهای پارکینگ الکترونیکی خود را در بالاترین حد عرضه می کنند. این موضوع در میان است ک ترمز های پارکینگ الکرونیکی ضروری نیستند.

۲- کمربند ایمنی قفل شونده
هیچ بخشی از نوآوری یک ‌خودرو بی فایده تر از کمربند ایمنی نبوده است. کمربند ایمنی اساسا با همان اهداف از زمانی که آنها برای اولین بار در سال ۱۹۵۰ به اتومبیل اضافه شد، استفاده شده است. با این حال، اکثر قوانین که کمربند ایمنی را اجباری می کردند، تا سال های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ نتوانست تأثیر بگذارد و برای بسیاری از رانندگان طول کشید تا قبول کنند که باید کمربند ایمنی را در حین رانندگی ببندند برای کمک به تأثیر رفتار راننده، خودروسازان در دهه ۱۹۷۰، کمربندهای ایمنی را ایجاد کردند که قبل از اینکه خودرو شروع به کار کند، کمربند ایمنی راننده باید بسته می شد هیچ ماشینی بدون کمربند ایمنی روشن نمی شد در اوایل دهه ۱۹۷۰، بسیاری از کمربندهای ایمنی در بسیاری از نقاط ایالات متحده به قانون تبدیل شدند.

۳- کمربند ایمنی برقی
تاسف بار است.مردم چه قدر تنبل شده اند که به کمربند ایمنی برقی برای بستن کمربند ایمنی خود احتیاج پیدا کرده اند ؟ در حالی که کمربند ایمنی برقی در اوایل دهه ۱۹۸۰ برای اولین بار معرفی شد، مردم به سرعت متوجه شدند که آنها مضحکانه کند و دست و پا گیر هستند. امروزه کمربندهای موتوری اغلب در فیلمهای کمدی به عنوان یک جادوی بصری استفاده می شود جایی که فرد عجله دارد باید بنشیند و منتظر بماند که کمربند برقی به آرامی خزنده در سراسر بدن حرکت کند و قفل شود قبل از اینکه بتواند اتومبیل خود را روشن کند.

 


آپشن خودرو | گندم کار ایمنی ,کمربند ,بسیاری ,مانیتور ,خودرو ,اصفهان ,کمربند ایمنی ,مانیتور فابریک ,ایمنی برقی ,اصفهان مانیتور ,ترمزهای پارکینگ ,اصفهان مانیتور اندرو منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سافت موزیک pouya اینفوگرافیک و نیوزگرافیک دانلود فیلم جدید | دانلود سریال بوی خوش وجود یک فیلم باز دبیرستان پسرانه امام علی (ع) دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان فروشگاه اینترنتی دوزین کالا پایگاه آموزشی نوآموزان و یادگیری آسان جواب فعالیت صفحه 63 تفکر هفتم هوسی در گزشته فیلم سینمایی من در قلب شما زندگی میکنم پنج ایده نو اورانه در رشته حسابداری دانلود اهنگ وفادار از مرتضی جعفرزاده درس ازاد هفتم درمورد سبزوار ودانلود سری چشم ازت بر نمی دارم که نذارم بری ماکان بند سولات آزمون قلم چی ۲۲دی ماه سوم دبستان داستانی از ادبیات فارسی یازندگی افراد بنویسید که درآن یک فردموجب تعقیرجامعه یا جامعه موجب تعقیرافراد دانلود انگ سیما بیناعزیز جان